Přehled služeb

Údržba bazénů

Odzimování

Odzimování

Odzimování bazénu je po zazimování bazénu druhá nejdůležitější činnost při péči o bazén. Zatím co zazimování bazénu chrání bazén před možným poškozením vlivem mrazu. Kvalitní odzimování bazénu má vliv na další náklady spojené s provozem bazénu, celkovou kvalitu vody a komfort v koupací sezoně. Jedná se o komplexní řadu úkonů potřebnou k zprovoznění bazénu po zimní odstávce.

Více

Zazimování

Zazimování
Zazimování bazénu je z hlediska předcházení možných závad nejdůležitější činností při péči o bazén. Proto je vhodné tuto činnost nechat profesionálům, kteří vědí co vše je potřeba udělat. Bazénové technologie jsou poměrně drahé a stačí třeba jen nezazimovat měřící sondu u dávkovačů bazénové chemie, aby Vám vznikla mnohatisícová škoda.
Více

Celoroční údržba bazénu

Celoroční údržba bazénu
V současné uspěchané době již lidem nezbývá mnoho času na své přátele a rodinu a péče o bazén ubírá z tak vzácného volného času další hodiny. Navíc stačí jen něco opomenout a další čas strávíte na mnohdy bezvýsledných diskuzích co s bazénem, když je zkažená voda. Nabízíme vám jedinečnou možnost celoroční péče o bazén.
Více

Čištění bazénů

Čištění bazénů
Čistíme bazénová tělesa jak zapuštěných, tak nadzemních bazénů různých výrobců i svépomocně dělaných bazénů. Dále bazénové příslušenství jako jsou schůdky, skimmery filtrací, zastřešení i specifického vybavení. Na přání zákazníka vyčistíme i dlažbu v okolí bazénu.
Více

Měření a chemická úprava vody

Měření a chemická úprava vody
Měření chemických vlastností vody běžně provádíme při jakémkoli servisu či údržbě bazénu. Je to nutný předpoklad jak pro správné fungování bazénové desinfekce, tak i pro snížení rizika poškození ostatních technologií i samotného tělesa bazénu. Na základě těchto měření nadávkujeme potřebné množství bazénové chemie. Ohledně problematiky péče o bazénovou vodu, koluje spousta fám a ne každá rada, kterou se dočtete, pomůže konkrétně vašemu bazénu.
Více

Průzkum potrubí inspekční kamerou

Průzkum potrubí inspekční kamerou
Provádíme průzkum potrubí inspekční kamerou Milwaukee M12
Více

Renovace bazénů

Výměna bazénové fólie

Výměna bazénové fólie
Působením bazénové chemie a vnějších vlivů jako je mechanické namáhání, nebo UV záření, dochází u bazénových fólií k fyzické degradaci a je proto potřeba v průběhu životnosti bazénu její výměna. U plechových nadzemních bazénů provádíme demontáž a likvidaci staré fólie a opětovnou montáž folie nové.
Více

Celková rekonstrukce bazénů

Celková rekonstrukce bazénů
Stejně jako vše okolo nás stárne, stárne i bazén. Většinou si to ani neuvědomujeme, protože změny nastávají pomalu, jednoho dne ale zjistíme, že náklady na jeho údržbu se šplhají do nepříjemných výšin a bazén přitom vypadá omšele a voda také nevypadá nejlépe. V tom horším případě je z nějakého důvodu nefunkční. Tady nastává okamžik zamyslet se nad tím, zda by nebylo vhodné bazén, technologie, nebo vše dohromady zrenovovat.
Více

Renovace čerpadel

Renovace čerpadel
Čerpadla jsou srdcem každého bazénu a z hlediska péče o bazénovou vodu jsou nezbytné. V momentě jejich nefunkčnosti se pak z pečlivě udržované vody během pár dní stává zelená louže. Je tedy vhodné těmto momentům předcházet a čerpalo udržovat v co nejlepší formě. Zvláště v šachtách a při použití slané vody jsou čerpadla nejvíce zatěžována. Nabízíme možnost renovace a servisu bazénových čerpadel běžných typů a prodloužit tak jejich životnost.
Více

Čištění salinátorů

Čištění salinátorů
Hitem posledních let se stávají bazény, které k desinfekci bazénové vody používají sůl rozpuštěnou ve vodě. Aby se ze solného roztoku mohl uvolňovat plynný chlor, potřebný k samotné desinfekci bazénu potřebujete salinační jednotku. Zatím co elektronika salinátoru se stará o spouštění salinace, salinační cela přes kterou protéká voda vyrábí plynný chlor.
Více

Stavba bazénů

Montáž a demontáž bazénu

Montáž a demontáž bazénu
Pokud jste si zakoupili plechový nadzemní bazén, nebo bazén vhodný i k zapuštění a nevíte si rady s jeho montáží, můžete se obrátit na nás. Poradíme vám s přípravou bazénového podloží a fyzického rozmístění bazénu a technologií na Vašem pozemku. Můžeme vám zajistit i stavební a výkopové práce potřebné k zasazení bazénu do terénu.
Více

Stavba fóliových bazénů

Stavba fóliových bazénů
Pokud uvažujete o pořízení nového bazénu, nebo i rekonstrukci již postaveného bazénu, nabízíme možnost zhotovit bazén foliový. Folie má mnohé nesporné výhody a i veřejná koupaliště jsou již často provozována právě s bazénovou folií. První nesporná výhoda je cena. Foliový bazén stále zůstává jako nejlevnější materiál pro stavbu bazénu.
Více

Prodej příslušenství

Automatická úprava vody

Automatická úprava vody

Solonizační systémy

Solonizační systémy

Bazénové vysavače

Bazénové vysavače

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Filtrační jednotky

Filtrační jednotky

Bazénové zastřešení

Bazénové zastřešení

Čištění a desinfekce nebytových prostor