Údržba bazénů

Údržba bazénů

Odzimování

Odzimování

Odzimování bazénu je po zazimování bazénu druhá nejdůležitější činnost při péči o bazén. Zatím co zazimování bazénu chrání bazén před možným poškozením vlivem mrazu. Kvalitní odzimování bazénu má vliv na další náklady spojené s provozem bazénu, celkovou kvalitu vody a komfort v koupací sezoně. Jedná se o komplexní řadu úkonů potřebnou k zprovoznění bazénu po zimní odstávce.
Zazimování

Zazimování

Zazimování bazénu je z hlediska předcházení možných závad nejdůležitější činností při péči o bazén. Proto je vhodné tuto činnost nechat profesionálům, kteří vědí co vše je potřeba udělat. Bazénové technologie jsou poměrně drahé a stačí třeba jen nezazimovat měřící sondu u dávkovačů bazénové chemie, aby vám vznikla mnohatisícová škoda.
Celoroční údržba bazénu

Celoroční údržba bazénu

V současné uspěchané době již lidem nezbývá mnoho času na své přátele a rodinu a péče o bazén ubírá z tak vzácného volného času další hodiny. Navíc stačí jen něco opomenout a další čas strávíte na mnohdy neplodných diskuzích co s bazénem, když je zkažená voda. Nabízíme vám jedinečnou možnost celoroční péče o bazén.
Čištění bazénů

Čištění bazénů

Čištění bazénu se skládá z širokého rozsahu prací spojených s čistotou vašeho bazénu. Čistíme bazénová tělesa jak zapuštěných tak nadzemních bazénů různých výrobců i svépomocně dělaných bazénů, bazénové příslušenství jako jsou schůdky, skimmery filtrace, čištění zastřešení bazénů i specifického příslušenství. Na přání zákazníka vyčistíme i dlažbu v okolí bazénu.
Měření a chemická úprava vody

Měření a chemická úprava vody

Měření chemických vlastností vody běžně provádíme při jakémkoli servisu či údržbě bazénu. Je to nutný předpoklad jak pro správné fungování bazénové desinfekce, tak i pro snížení rizika poškození ostatních technologií i samotného tělesa bazénu. Na základě těchto měření nadávkujeme potřebné množství bazénové chemie. Ohledně problematiky péče o bazénovou vodu, koluje spousta fám a ne každá rada, kterou se dočtete, pomůže konkrétně vašemu bazénu.
Průzkum potrubí inspekční kamerou

Průzkum potrubí inspekční kamerou

Provádíme průzkum potrubí inspekční kamerou Milwaukee M12
Renovace bazénů

Renovace bazénů

Výměna bazénové fólie

Výměna bazénové fólie

Působením bazénové chemie a vnějších vlivů jako je mechanické namáhání, nebo UV záření, dochází u bazénových fólií k fyzické degradaci a je proto potřeba v průběhu životnosti bazénu její výměna. U plechových nadzemních bazénů provádíme demontáž a likvidaci staré fólie a opětovnou montáž folie nové.
Celková rekonstrukce bazénů

Celková rekonstrukce bazénů

Stejně jako vše okolo nás stárne, stárne i bazén. Většinou si to ani neuvědomujeme, protože změny nastávají pomalu, jednoho dne ale zjistíme, že náklady na jeho údržbu se šplhají do nepříjemných výšin a bazén přitom vypadá omšele a voda také nevypadá nejlépe. V tom horším případě je z nějakého důvodu nefunkční. Tady nastává okamžik zamyslet se nad tím, zda by nebylo vhodné bazén, technologie, nebo vše dohromady zrenovovat.
Renovace čerpadel

Renovace čerpadel

Čerpadla jsou srdcem každého bazénu a z hlediska péče o bazénovou vodu jsou nezbytné. V momentě jejich nefunkčnosti se pak z pečlivě udržované vody během pár dní stává zelená louže. Je tedy vhodné těmto momentům předcházet a čerpalo udržovat v co nejlepší formě. Zvláště v šachtách a při použití slané vody jsou čerpadla nejvíce zatěžována. Nabízíme možnost renovace a servisu bazénových čerpadel běžných typů a prodloužit tak jejich životnost.
Čištění salinátorů

Čištění salinátorů

Hitem posledních let se stávají bazény, které k desinfekci bazénové vody používají sůl rozpuštěnou ve vodě. Aby se ze solného roztoku mohl uvolňovat plynný chlor, potřebný k samotné desinfekci bazénu potřebujete salinační jednotku. Zatím co elektronika salinátoru se stará o spouštění salinace, salinační cela přes kterou protéká voda vyrábí plynný chlor.
Stavba bazénů

Stavba bazénů

Montáž a demontáž bazénu

Montáž a demontáž bazénu

Pokud jste si zakoupili plechový nadzemní bazén, nebo bazén vhodný i k zapuštění a nevíte si rady s jeho montáží, můžete se obrátit na nás. Poradíme vám s přípravou bazénového podloží a fyzického rozmístění bazénu a technologií na Vašem pozemku. Můžeme vám zajistit i stavební a výkopové práce potřebné k zasazení bazénu do terénu.
Stavba fóliových bazénů

Stavba fóliových bazénů

Pokud uvažujete o pořízení nového bazénu, nebo i rekonstrukci již postaveného bazénu, nabízíme možnost zhotovit bazén foliový. Folie má mnohé nesporné výhody a i veřejná koupaliště jsou již často provozována právě s bazénovou folií. První nesporná výhoda je cena. Foliový bazén stále zůstává jako nejlevnější materiál pro stavbu bazénu.
Prodej příslušenství

Prodej příslušenství

Automatická úprava vody

Automatická úprava vody

Solonizační systémy

Solonizační systémy

Bazénové vysavače

Bazénové vysavače

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Filtrační jednotky

Filtrační jednotky

Bazénové zastřešení

Bazénové zastřešení